Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ambasadorius Estijoje apsilankė Tartu vykstančiose Lietuvos dienose

Sukurta 2018.03.08 / Atnaujinta 2018.03.08 14:39
  Ambasadorius Estijoje apsilankė Tartu vykstančiose Lietuvos dienose

  Kovo 7 dieną Lietuvos ambasadorius Estijoje Giedrius Apuokas apsilankė Tartu mieste, kur šiuo metu vyksta Lietuvos dienos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

  Tartu universiteto Kalbų ir kultūrų kolegijoje ambasadorius kartu su Lietuvos garbės konsule Tartu Birutė Klaas-Lang ir universiteto prorektore Anneli Saro taip pat atidarė Lietuvos rankdarbių meistro Klaido Navicko asmeninę karpinių parodą.

  Lietuvos dienų renginius Tartu jau trečius metus organizuoja vietos lietuvių bendruomenės ir Lietuvos garbės konsulė B. Klaas-Lang.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Zananavicius.jpg

  Rugsėjo 13 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Taline susitiko su Estijos Europos reikalų viceministru Matti Maasikas.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_2955.JPG

  Baltijos valstybėms švenčiant nepriklausomybės atkūrimo ir paskelbimo šimtmečius, Lietuvos, Latvijos ir Estijos nacionaliniai operos ir baleto teatrai 2018 metais rengia tarpusavio gastrolių mainus. Birželio 7-9 dienomis Talino operoje svečiavosi Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, parodęs tris spektaklius.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata