Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius susitiko su Egipto Parlamentinės laisvės partijos vadovybe

Sukurta 2019.09.30 / Atnaujinta 2019.09.30 09:27
   Lietuvos ambasadorius susitiko su Egipto Parlamentinės laisvės partijos vadovybe
   Lietuvos ambasadorius susitiko su Egipto Parlamentinės laisvės partijos vadovybe

   Rugsėjo 26 dieną Lietuvos ambasadorius Arvydas Daunoravičius susitiko su Egipto Arabų Respublikos parlamentinės Laisvės partijos prezidentu Dr. Prof. Salahu Hasballahu ir partijos vadovybės nariais.

   Susitikimo metu apsikeista nuomonėmis apie Lietuvos ir Egipto santykių plėtojimą, dvišalio bendradarbiavimo galimybes, svarstyta kaip efektyviau išnaudoti esamas galimybes bendradarbiavimo stiprinimui.

   Ambasadorius A. Daunoravičius svečius supažindino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didiko Mikalojaus Kristupo Radvilos Našlaitėlio laikus siekiančia šalių santykių istorija, pristatė Lietuvos verslo galimybes, apžvelgė dabartinius politinius ir ekonominius šalių santykius.

   Dr. Prof. Salahas Hasballahas ambasadorių supažindino su parlamentine veikla, pažymėjo, kad šiandienos globaliame pasaulyje ir mažos valstybės gali kurti didelę šių santykių pridedamąją vertę.

   Susitikimo metu konstatuota, kad egzistuoja didelis Lietuvos ir Egipto dvišalių, ypač ekonominių, santykių potencialas, ir sutarta bendradarbiauti, siekiant šį potencialą realizuoti.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   DSC_1195.jpg

   Spalio 16 dieną Vilniuje ministras Linas Linkevičius susitiko su Egipto užsienio reikalų ministru Samehu Shoukry. Susitikimo metu aptartas dvišalis politinis ir ekonominis bendradarbiavimas bei politinė ir saugumo padėtis Artimųjų Rytų ir Afrikos regionuose. Lietuvos pusė pristatė vertinimą dėl procesų Rytų kaimynystėje.

   Dvišaliai santykiai »
   1.jpg

   Spalio 7 dieną Lietuvos ambasada Egipte prisijungė prie diplomatų Kaire surengtos akcijos, skirtos paminėti Tarptautinei mergaičių dienai.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   20191005_104719.jpg

   Spalio 5 dieną Hurgados (Egiptas) lituanistinė mokyklėlė „Jūros arkliukai“ pradėjo naujus mokslo metus. Naująjį sezoną mokyklėlė pasitinka reaguodama į pokyčius didžiausioje lietuvių bendruomenėje Egipte: stengiamasi orientuotis į besikeičiantį vaikų skaičių, jų poreikius pagal amžių bei pritraukti naujus mokytojus iš bendruomenės narių tarpo.

   Atstovybių naujienos »
   20190403_123835.jpg

   Balandžio 3 dieną Egipto verslininkų asociacijoje (EBA) Kaire vyko renginys „Baltijos diena“, kurio metu Lietuvos ambasadorius Egipte Arvydas Daunoravičius ir ambasados ministras patarėjas Rimvydas Kriukelis pristatė pranešimą apie Lietuvos ekonomiką, prioritetinius tradicinius ir inovatyvatyvius verslo sektorius, apžvelgė Lietuvos ir Egipto prekybos dinamiką, pasiūlė dvišalės prekybos ir investicijų plėtros būdus bei priemones.

   Dvišaliai santykiai »
   1.jpg

   Kovo 1 dieną lietuvių bendruomenės Hurgadoje nariai kartu su Lietuvos ambasados Egipte darbuotojais paminėjo mūsų valstybei svarbias datas – neseniai praėjusias 101-ąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo ir artėjančias 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   IMG_20190123_133712_resized_20190123_042153512.jpg

   Sausio 23 dieną su darbo vizitu Egipte besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Egipto užsienio reikalų ministru Samehu Shoukry. Ministrai aptarė dvišalio bendradarbiavimo, kultūrinių ir švietimo ryšių plėtojimo galimybes bei teisinės bendradarbiavimo bazės stiprinimą.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata