Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos verslas domisi Šveicarijos rinka

Sukurta 2020.01.31 / Atnaujinta 2020.01.31 14:41
  Lietuvos verslas domisi Šveicarijos rinka

  Sausio 30-31 dienomis užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lankėsi Šveicarijoje,  kur pristatė Lietuvos ekonominį potencialą Lietuvos-Šveicarijos verslo forume. Viceministras akcentavo siekį gilinti dvišalį bendradarbiavimą technologijų ir inovacijų srityje ir džiaugėsi, jog Lietuvos ir Šveicarijos įmonės jau yra užmezgusios ryšius bei įgyvendina konkrečius projektus.

  „Gyvybės mokslai, aukštos pridėtinės vertės ICT bei finansų technologijos ir  kibernetinis saugumas yra potencialios sritys Lietuvos ir Šveicarijos ekonominių santykių plėtrai“, - teigė viceministras.

  Renginyje taip pat prisistatė Lietuvos kompanijos, atstovaujančios informacinių technologijų, gyvybės mokslų, inžinerijos ir lazerių, finansinių technologijų sektorius. Šveicarijos įmonės aktyviai domėjosi verslo galimybėmis Lietuvoje, įvyko daugiau nei 20 verslo susitikimų.

  Vizito Šveicarijoje metu viceministras taip pat susitiko su Šveicarijos pramonės konfederacijos valdybos pirmininke Monika Ruhl ir  pakvietė Šveicarijos verslo atstovus apsilankyti su verslo misija Lietuvoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_5278.jpg

  Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  IMG_0793.jpg

  Sausio 29 dieną Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) besilankanti Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Lietuvos ambasados kartu su Šiaurės šalių ir Pietų Afrikos verslo asociacija organizuotuose verslo pusryčiuose, skirtuose supažindinti Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo misijos dalyvius su verslo sąlygomis bei verslo vystymo galimybėmis šalyje, taip pat užmegzti kontaktus potencialiai partnerystei.

  Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  1111.jpg

  Sausio 27 dieną prasidėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos ambasados Pretorijoje organizuojama verslo misija Pietų Afrikos Respublikoje (PAR).

  Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  Sveicarija2.jpg

  Rugpjūčio 1 dieną ministras Linas Linkevičius Nacionalinės dienos proga pasveikino kolegą, Šveicarijos Konfederacijos tarėją ir užsienio reikalų departamento vadovą Ignazio Cassisą. Sveikinimo laiške ministras šiltai prisiminė praėjusių metų apsilankymą Šveicarijoje, kurio metu buvo aptartos europinės, saugumo ir gynybos aktualijos.

  Dvišaliai santykiai »

  Birželio 12-16 dienomis Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis lankosi Singapūre, kur dalyvauja ASEF (Asia-Europe Foundation) valdytojų tarybos posėdyje ir kituose susitikimuose.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  su prezidentu.jpg

  Balandžio 9 dieną Berne Lietuvos Respublikos ambasadorius Edvilas Raudonikis įteikė skiriamuosius raštus Šveicarijos Konfederacijos Prezidentui Ueli Maurer.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »