Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Oskaro Koršunovo „Vestuvės“ sužavėjo Minsko publiką

Sukurta 2018.09.27 / Atnaujinta 2018.09.27 13:07
  Oskaro Koršunovo „Vestuvės“ sužavėjo Minsko publiką

  Rugsėjo 25-26 dienomis Baltarusijoje kasmet vykstančio teatro festivalio „TEART“ tarptautinę programą pradėjo Oskaro Koršunovo režisuotas spektaklis „Vestuvės“. Tai – vienas iš Lietuvos ambasados Minske organizuotų renginių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

  Dvi dienas rodytas spektaklis, paremtas vokiečių klasiko Bertoldo Brechto kūriniu bei nūdienos aktualijomis, pritraukė išskirtinai gausų būrį Baltarusijos teatro mėgėjų – bilietai į šį spektaklį buvo išparduoti jau likus kelioms savaitėms iki premjeros Minske.

  „Saviironija persmelktose „Vestuvėse“ kuriami tipažai, situacijos ir improvizacijos yra nepaprastai taiklios, ironiškos ir universalios - puikiai atpažįstamos tiek Lietuvos, tiek Minsko publikos tarpe“, -kalbėjo Lietuvos Respublikos ambasadorius Andrius Pulokas po pirmojo spektaklio. Jis džiaugėsi, kad

  O. Koršunovo teatras yra laisvos, drąsios, klausiančios, abejojančios ir ieškančios visuomenės rezultatas, skinantis svarbiausius tarptautinius teatro apdovanojimus ir garsinantis Lietuvos vardą visame pasaulyje.

  Po spektaklių Minske, spalį „Vestuvės“ bus pristatomos Žironoje (Ispanija) rengiamame festivalyje „Temporada Alta“, lapkričio pabaigoje spektaklis bus pristatytas Belgijoje ir Prancūzijoje vyksiančio festivalio NEXT publikai, vėliau – Lježo teatro festivalyje ir Briuselio nacionalinio teatro didžiojoje scenoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  md1.jpg

  Birželio 25 dieną Jankos Kupalos literatūros muziejuje Minske atidaryta dailininko Mstislavo Dobužinskio kūrinių, saugomų Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, paroda, skirta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

  Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata