Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Pristatyti Armėnijos kaimo vietovių vystymo projekto rezultatai

Sukurta 2020.09.29 / Atnaujinta 2020.09.29 16:40
   Pristatyti Armėnijos kaimo vietovių vystymo projekto rezultatai
   Pristatyti Armėnijos kaimo vietovių vystymo projekto rezultatai
   Pristatyti Armėnijos kaimo vietovių vystymo projekto rezultatai

   Rugsėjo 26 dieną Diližano (Armėnija) bendruomenės centre įvyko projekto „Armėnijos kaimo vietovių vystymas“ rezultatų pristatymas.

   Per dvidešimt projekto dalyvių įgijo užsienio kalbų pagrindų žinių, išmoko naudotis „Google programomis“ ir socialiniais tinklais. Specialiuose juvelyrikos, keramikos, siuvimo kursuose dalyviai išmoko naudotis naujomis gamybos technikomis, sukūrė unikalių dirbinių. Projektu skatintas didesnis Diližano kaimo vietovių moterų įsitraukimas į kūrybines ir smulkaus verslo iniciatyvas.

   Renginyje dalyvavęs Lietuvos ambasados Armėnijoje atstovas Evaldas Galvanauskas pasidžiaugė, kad projekto komanda sugebėjo įgyvendinti didžiąją dalį veiklų net sudėtingomis pandemijos sąlygomis. Kursai modifikuoti į virtualius mokymus, o praktiniai užsiėmimai vykdyti laikantis visų saugumo priemonių.

   Projektas finansuojamas iš Lietuvos ambasados Armėnijoje vystomojo bendradarbiavimo programos.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IRC2.jpg

   Lapkričio 30 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje suteikė humanitarinę paramą nuo karo Kalnų Karabache nukentėjusiems armėnams.

   Dvišaliai santykiai »
   SMM Armenia1.jpg

   Rugsėjo 24 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikime su Armėnijos švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministru Arayiku Harutyunyanu aptarė bendradarbiavimo planus švietimo, mokslo, kultūros ir sporto srityse.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   _DSC0948.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos kolegą Zohrabą Mnatsakanyaną su Nepriklausomybės diena.

   Dvišaliai santykiai »
   30.jpg

   Rugpjūčio 24 dieną Lietuvos ambasados Armėnijoje atstovas Evaldas Galvanauskas dalyvavo plastiko ir popieriaus rūšiavimo dėžių perdavimo ir įrengimo ceremonijoje Armaviro miestelio mokyklose. Projekto „Rūšiuok!” metu visose miestelio ir penkiose aplinkinių kaimų mokyklose bus įrengta 150 rūšiavimo dėžių, o rugsėjo mėnesį vaikams bus vedami mokymai apie rūšiavimo svarbą ir aplinkos saugojimą.

   Atstovybių naujienos »

   Liepos 17 dieną, dėl padėties šiauriniame Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Armėnijos užsienio reikalų ministru Zohrab Mnatsakanyan ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Jeyhun Bayramov.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   104736094_3152670181476748_3328175395725213093_n.jpg

   Birželio 19 dieną iš Zoknių oro uosto Šiauliuose į Jerevaną (Armėnijoje) išvyko vienuolikos specialistų savanorių komanda, kuri padės su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai šaliai. Lietuvos specialistai dalinsis įgūdžiais gydant ir slaugant COVID-19 sergančius ligonius bei patirtimi valdant viruso sukeltą ekstremalią situaciją.

   Dvišaliai santykiai »