Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Rodyti nuo iki
Archyvas »
tomas_razmus-7923.jpg

Gruodžio 28 dieną, šeštąjį kartą vykusioje „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų ceremonijoje Užsienio reikalų ministerijos globojamas apdovanojimas „Už viso gyvenimo nuopelnus“ atiteko JAV Ilinojaus valstijoje įsteigtam „Lietuvių fondui“.

Užsienio lietuviai »

Įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės programą „Globali Lietuva“, Užsienio reikalų ministerija kviečia užsienio lietuvių organizacijas teikti projektų paraiškas 2018 metams.

Konkursas vykdomas pagal Užsienio lietuvių organizacijų projektų rėmimo tvarkos aprašą.

Užsienio lietuviai »
tomas razmus-8496.JPG

Šiandien prasidėjo dvi dienas truksiantis Globalios Lietuvos forumas 2017  „Valstybės ir diasporos partnerystė“. Renginys sukvietė apie 150 užsienio lietuvių organizacijų atstovų, diasporos profesionalų, Lietuvos ir užsienio įstaigų bei institucijų atstovų bei į Lietuvą grįžusių asmenų iš 27 užsienio valstybių ir Lietuvos.

Užsienio lietuviai »
globali lietuva apdovanojimas.jpg

Penktadienį vykusių pirmųjų LRT Lituanica kanalo „Pasaulio lietuvių žinių“ apdovanojimų ceremonijoje Užsienio reikalų ministerija buvo apdovanota už indėlį į pasaulio lietuvių vienybę.

Užsienio lietuviai »
tomas razmus-6248.JPG

Šiandien Užsienio reikalų ministerijoje prasidėjo užsienio lietuvių organizacijų viešųjų ryšių seminaras, į kurį susirinko 64 užsienio lietuvių organizacijų atstovai iš 32 pasaulio šalių.

Užsienio lietuviai »
FullSizeRender.jpg

Spalio 21 dieną Vašingtone įvyko tradicinis Lietuvos Respublikos ambasados JAV ir Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos organizuojamas krepšinio turnyras Ambasadoriaus taurei laimėti.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
DSC_9716.jpg

Spalio 21 dieną Graikijos lietuvių bendruomenės tarybos ir LR ambasados Graikijoje pakviesti lietuviai Atėnuose susirinko į pirmąjį metinį Graikijos ir Kipro lietuvių susitikimą.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
1007 jav liet taryba.jpg

Spalio 6 - 8 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų Lietuvių bendruomenės XXI Taryba surengė III sesiją Omahos mieste, Nebraskos valstijoje.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
tomas razmus-0523.jpg

Rugsėjo 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje prasidėjo jau trečius metus iš eilės organizuojamas seminaras Rytų kraštų lietuvių  jaunimui, kuriuo siekiama palaikyti ir stiprinti ryšius su užsienio šalyse gyvenančiais lietuviais ir lietuvių kilmę turinčiais asmenimis. Į dviejų dienų renginį susirinko 20 lietuvių kilmės jaunuolių iš Armėnijos, Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos.

Užsienio lietuviai »
ministras pasaulio lietuviai.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 30 dieną Kaune pasveikino dešimtųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių delegacijų vadovus ir žaidynių organizatorius.

Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »
JKLB-70-3.jpg

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas birželio 2 d. Londone pasveikino Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenę (JKLB), šiemet švenčiančią savo veiklos 70-mečio jubiliejų.

Dvišaliai santykiai » Užsienio lietuviai »
34267709482_e1966c0619_o (1).jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 3 dieną susitiko su Užsienio lietuvių studentų klubo atstovais. Susitikime dalyvavo 10 įvairiose Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuojančių lietuvių kilmės jaunuolių iš 6 užsienio šalių – Baltarusijos, Lenkijos, Moldovos, Rusijos, Latvijos ir Urugvajaus.

Užsienio lietuviai »
33498330422_9ca5750405_h.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 23–26 dienomis su darbo vizitu lankėsi Čikagoje, kur susitiko su miesto politine ir verslo bendruomenėmis, lietuvių diasporos atstovais.

Užsienio lietuviai »
20170129_124833.jpg

Argentinoje sausio 26–29 dienomis vyko Lotynų Amerikos jaunimo organizacijų ir lietuvių bendruomenių suvažiavimas, kuriame dalyvavę Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorius Vytautas Pinkus ir Lietuvos generalinė konsulė San Paule Laura Guobužaitė su jaunimu diskutavo lietuviškos tapatybės pajautimo, jos ugdymo ir išlaikymo klausimais.

Užsienio lietuviai »
IMG_1927.jpg

Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė sausio 23 dieną Piterboro lietuvių bendruomenės nariui Steponui Broniui Vaitkevičiui už nuopelnus garsinant Lietuvos vardą įteikė Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą – „Lietuvos diplomatijos žvaigždę“.

Užsienio lietuviai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata