Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Kirgiziją Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2017.08.31 / Atnaujinta 2017.08.31 09:55
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Kirgiziją Nepriklausomybės dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 31 dieną pasveikino Kirgizijos užsienio reikalų ministrą Erlaną Abdyldajevą Kirgizijos Respublikos Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo jos žmonėms džiugios šventės, klestėjimo bei vienybės.

  „Esu įsitikinęs, kad ir toliau gilinsime mūsų dvišalį ekonominį, politinį ir kultūrinį bendradarbiavimą, kuris atvers daugiau galimybių mūsų šalių žmonėms“, – sakė ministras.

  Sveikinimo laiške ministras tai pat akcentavo Kirgizijos bendradarbiavimo su Europos Sąjunga svarbą siekiant šalies ekonominės gerovės, demokratinių reformų ir saugumo.

  2017 metų liepos 3 dieną buvo minimas Lietuvos ir Kirgizijos diplomatinių santykių užmezgimo 25-metis. Kirgizija nepriklausomybę paskelbė 1991 metų rugpjūčio 31 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 21 dieną pasveikino Maltos užsienio reikalų ir prekybos skatinimo ministrą Carmelo Abela ir Maltos gyventojus Nepriklausomybės dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »
  Lenkija8.jpg

  Lapkričio 11 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Lenkijos užsienio reikalų ministrą Witoldą Waszczykowskį Nepriklausomybės dienos proga. Lenkijai ir jos žmonėms ministras palinkėjo sėkmės, klestėjimo ir gerovės.

  Dvišaliai santykiai » Kalbos, pareiškimai »

  Naujienlaiškio prenumerata