Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras A. Zananavičius susitiko su naujuoju Belgijos ambasadoriumi Lietuvai

Sukurta 2018.10.08 / Atnaujinta 2018.10.08 15:19
  Viceministras A. Zananavičius susitiko su naujuoju Belgijos ambasadoriumi Lietuvai

  Spalio 8 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius pasveikino į Lietuvą atvykusį naująjį Belgijos Karalystės ambasadorių Lucą Jacobsą ir pasidžiaugė artimais ir intensyvėjančiais abiejų šalių tarpusavio ryšiais.

  „Džiaugiamės glaudžiais ryšiais tarp Lietuvos ir Belgijos, abiejų šalių požiūriai sutampa daugelyje sričių. Belgija garsėja savo prekybinėmis tradicijomis, todėl vertiname galimybes plėsti tarpusavio bendradarbiavimą prekybos srityje,“ – teigė A. Zananavičius. Abi šalys palaiko intensyvius ekonominius bei verslo ryšius, kurie nuosekliai auga – per pastarąjį dešimtmetį mūsų prekybos apimtys padidėjo beveik du kartus, ir 2017 metais siekė 1,3 mlrd. eurų. Lietuva taip pat sėkmingai bendradarbiauja su atskirais Belgijos regionais – Flandrija ir Valonija – inovacijų, transporto, kultūros, švietimo, ir turizmo srityse.

  Varšuvoje reziduojantis naujasis Belgijos ambasadorius Lietuvai Lucas Jacobsas šiandien skiriamuosius raštus įteikė Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Ambasadorius yra dirbęs Belgijos diplomatinėse atstovybėse Dubline, Otavoje, Prahoje, Kasablankoje ir Kijeve.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Belgija3.jpg

  Ministras Linas Linkevičius liepos 21 dieną pasveikino Belgijos Karalystės vicepremjerą, užsienio ir Europos reikalų ministrą Didierą Reyndersą bei šalies gyventojus nacionalinės  šventės – Karaliaus Leopoldo I-ojo įžengimo į sostą dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata