Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius dalyvavo Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forume

Sukurta 2018.12.11 / Atnaujinta 2018.12.11 15:55
  Viceministras D. Skusevičius dalyvavo Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forume

  Gruodžio 11 dieną viceministras Darius Skusevičius Tbilisyje dalyvavo dešimtojoje metinėje Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo asamblėjoje, kurioje paragino stiprinti pilietinės visuomenės įsitraukimą į Rytų partnerystės politiką.

  Viceministras pažymėjo, kad Rytų partnerystės dešimtmetis yra gera proga ne tik įvertinti svarius pasiekimus, bet ir sutarti dėl naujų konkrečių tikslų. Jis paragino sudaryti palankias sąlygas pilietinės visuomenės atstovams įsitraukti į asociacijos ir prekybos susitarimų su ES įgyvendinimą.

  „Siekiant asociacijos susitarimus pasirašiusių šalių europinės transformacijos, būtinas visiškas reformų ir priimtų teisės aktų įgyvendinimas. Svarbu, kad nevyriausybinės organizacijos plėstų savo ekspertizę ES teisės aktų perkėlimo srityje“, - pabrėžė D. Skusevičius.

  Tbilisyje viceministras taip pat susitiko su Sakartvelo užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vakhtangu Makharoblishvili ir aptarė Sakartvelo bendradarbiavimo su ES ir NATO klausimus.

  Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo asamblėjoje gruodžio 10-12 dienomis dalyvauja 165 organizacijų atstovai iš Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos. Šių metų tema – „Kelias į demokratinę europinę ateitį“. Prieš penkerius metus Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo asamblėja vyko Vilniuje kartu su Rytų partnerystės viršūnių susitikimu.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20190408_103536_resized.jpg

  Balandžio 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur vyko diskusija dėl Rytų partnerystės politikos pasiekimų ir tolesnių jos tikslų.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
  46711097914_ed2d11287b_h.jpg

  Kovo 21 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitikime su Rumunijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Danutu Sebastianu Neculaescu aptarė aktualius Rytų kaimynystės ir saugumo politikos klausimus.

  Daugiašaliai santykiai »
  .

  Sausio 16 dieną Tarpinstitucinė darbo grupė Rytų partnerystės politikos įgyvendinimui koordinuoti su Europos Komisijos atstovais aptarė 2019 metais planuojamus projektus ir bendradarbiavimo stiprinimą.

  Daugiašaliai santykiai »
  1218 rytu partn Kijeve2.jpg

  Gruodžio 17-18 dienomis Kijeve įvyko regioninis Lietuvos ambasadų ES Rytų partnerystės šalyse bei Nuolatinės misijos ES vadovų susitikimas.

  Atstovybių naujienos »
  General FInancing team Pitlane5crop.jpg

  Spalio 24 dieną Varšuvos saugumo forumo diskusijoje „Saugumas Europoje: lūžio linijos Rytuose“ dalyvavęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino remti Europą ir europietiškas vertybes pasirinkusius ES Rytų partnerius

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_5494.jpg

  Spalio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo ES ir Rytų partnerystės šalių (ES28+6) užsienio reikalų ministrų susitikime Liuksemburge.

  Daugiašaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata