Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi

Sukurta 2019.10.01 / Atnaujinta 2019.10.01 17:23
   Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi
   Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi

   Spalio 1 dieną viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi Hansu Brasku, kuris tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus prezidentui Gitanui Nausėdai.

   Susitikimo metu buvo pasidžiaugta glaudžiais dvišaliais santykiais bei tvirtais ekonominiais ryšiais – Danija yra septinta didžiausia užsienio investuotoja Lietuvoje. Viceministras su ambasadoriumi taip pat trumpai aptarė Astravo atominės elektrinės saugumo, energetinės nepriklausomybės, tvarios energetikos klausimus. Viceministras išreiškė viltį, kad Lietuvos ir Danijos santykiai ir toliau sėkmingai vystysis, o ryšiai tarp žmonių stiprės.

   Ambasadorius Hansas Braskas, iki šiol atstovavęs Danijai Latvijoje, pareigose pakeitė 2015-2019 metais Lietuvoje pareigas ėjusį Daną E. Frederikseną.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Vasario 11 dieną, bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Danijoje, vienintelis anglų kalba laikraštis Danijoje „Copenhagen Post“ išleido 16 psl. priedą apie Lietuvą.  Priedas publikuotas Lietuvos-Danijos diplomatinių santykių 100-mečio proga ir platinamas spausdintame pavidale bei skaitmeniniame ISSUU formate.

   Atstovybių naujienos »

   Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras G. Landsbergis telefoninio pokalbio metu su Norvegijos kolege Ine Marie Eriksen Soreide, Švedijos kolege Ann Linde ir Danijos kolega Jeppe Kofodu aptarė COVID-19 pandemijos situaciją regiono šalyse, dvišalio bendradarbiavimo aktualijas ir paramą Baltarusijos demokratinėms jėgoms.

   Dvišaliai santykiai »

   Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

   Ministerijos naujienos » Naujienos »