Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSULATAS SOVETSKE (RUSIJOS FEDERACIJA)

Adresas: Ul. Iskry 22, Sovetsk 238750 Russia

plačiau »

Tel. +7 401 61 38 165
Faksas +7 401 61 37 309
El. paštas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-čio minėjimas Sovetske (Tilžėje) ir Nemane (Ragainėje)

Sukurta 2015.03.10 / Atnaujinta 2015.03.10 18:45
  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-čio minėjimas Sovetske (Tilžėje) ir Nemane (Ragainėje)

  Sovetsko /Tilžės Vydūno draugijos bei LB nariai kovo 9 d. kartu su konsulato vadovo funkcijas l. a. B.Makausku  iškilmingai paminėjo 25-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines lietuvių bendruomenės namuose (įsikūrusiuose Romos katalikų Kristaus prisikėlimo bažnyčios patalpose).

  Kanauninkas Anupras Gauronskas specialiai šiai progai skirtoje homilijoje iškėlė meilės ir pareigos savo Tautai ir dvasinei Tėvynei reikšmę  ypač čia gyvenančių lietuvių tarpe, kaip pagrindinį tautinės stiprybės šaltinį .

              Klebonas A.Gauronskas su B.Makausku dalyvavo ir Nemane atnašaujamose  šv. Mišiose už Lietuvos laisvę. Susirinkusius LB narius  ir parapijiečius pasveikino B. Makauskas dėkodamas jiems už ištvermę, ištikimybę savo kalbai ir meilę Lietuvai, kuri ne visuomet sugeba suteikti taip reikalinga šiai bendruomenei pagalbą. Lietuva  yra laisva tačiau jos galios plečiasi ir reikia su viltimi žvelgti į Lietuvos o su ja ir į šios bendruomenės ateitį ir gerovę.

               18 val. Sovetsko LB namuose įvyko iškilmingas Lietuvos valstybės atkūrimo 25-čio minėjimas. Jo metu gausiai susirinkusius  tautiečius pasveikino ir Lietuvos kelią į nepriklausomybę bei jos dabarties realijas apžvelgė B. Makauskas. Ilgai diskutuojama buvo LB rūpimais klausimais, dalintasi prisiminimais.

   

   

  Naujienlaiškio prenumerata