*alt_site_homepage_image*
lt
ru

Naujienos

RSS

SVEČIAI IŠ KINTŲ VYDŪNO KULTŪROS CENTRO

  Birželio 26 d. Sovetske lankėsi Kintų Vydūno centro direktorė R. Tarvydienė bei minėto centro darbuotojos A.Neimantienė, R.L.Cirtautienė. Viešnios dalyvavo Lietuvos Respublikos konsulato Sovetske organizuoto paskaitų ciklo „Kaip skamba Vydūno kanklės mūsų širdyse“ renginyje, kurio metu Kintų Vydūno centro darbuotojos supažindino su jų atstovaujamo centro veikla bei ateities planais.

 

Susitikime dalyvavo lietuvių kultūros draugijos „Birutė“ aktyvistai, konsulato darbuotojai, ukrainiečių nacionalinės kultūros asociacijos „Svetanok“ vadovas bei miesto inteligentijos atstovai. Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl “Birutės” draugijos  veiklos aktyvinimo būdų.

Vizito metu Vydūno Kultūros centro atstovės taip pat apžiūrėjo Sovetsko laisvalaikio centre „Brigantina“ Vydūnui skirtą nuolatinę ekspoziciją. Muziejininkės pateikė profesionalių patarimų dėl minėtos ekspozicijos atnaujinimo. Buvo aptartos Kintų Vydūno kultūros centro ir laisvalaikio centro „Brigantina“ įvairių bendrų projektų  perspektyvos tęsiant rašytojo kūrybos ir gyvenimo idėjų sklaidą.