SVEČIAI IŠ KINTŲ VYDŪNO KULTŪROS CENTRO
Birželio 26 d. Sovetske lankėsi Kintų Vydūno centro direktorė R. Tarvydienė bei minėto centro darbuotojos A.Neimantienė, R.L.Cirtautienė. Viešnios dalyvavo Lietuvos Respublikos konsulato Sovetske organizuoto paskaitų ciklo „Kaip skamba Vydūno kanklės mūsų širdyse“ renginyje, kurio metu Kintų Vydūno centro darbuotojos supažindino su jų atstovaujamo centro veikla bei ateities planais.
Susitikime dalyvavo lietuvių kultūros draugijos „Birutė“ aktyvistai, konsulato darbuotojai, ukrainiečių nacionalinės kultūros asociacijos „Svetanok“ vadovas bei miesto inteligentijos atstovai. Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl “Birutės” draugijos veiklos aktyvinimo būdų.
